při nákupu nad 1000 Kč doprava zdarma Registrace
607 014 145 (po-pá: 9:00-15:00)

V košíku nejsou žádné položky.

Možnosti platby

Na této stránce naleznete bližší informace k námi podporovaným platbám v našem internetovém obchodě. Pokud si nebudete s výběrem vhodné dopravy vědět rady, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku.

 

Dobírka - hotově:

Dobírka je dle nejnovějších statistik stále nejvyužívanější způsob platby v českých internetových obchodech. Zákazník je tak maximálně chráněn proti nepoctivým internetovým obchodům, které přijmou platbu a zboží již neodešlou. Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti DPD, kterému za balík zaplatíte v hotovosti. Pokud jste vybrali možnost vyzvednutí zásilky ve výdejně Zásilkovna.cz, zaplatíte za zboží přímo na místě a to pouze hotově.

 

Platba převodem na účet:

Po odeslání objednávky obdržíte emailem potvrzení objednávky, ve kterém je uvedeno naše číslo účtu, variabilní symbol a částku pro převod. Bankovní převod zpravidla trvá 1-2 pracovní dny. Následně Vám bude objednané zboží expedováno a o této skutečnosti budete informování emailem.

 

Dobírka - platba kartou:

Dobírka s možností platby kartou na místě řidiči se dle nejnovějších trendů přepravních společností stává stále více využívanější a komfortnějším způsobem platby za zboží v českých internetových obchodech. Zákazník je tak maximálně chráněn proti nepoctivým internetovým obchodům, které přijmou platbu a zboží již neodešlou. Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti DPD, kterému za balík zaplatíte platební kartou. Řidiči disponuji moderním mobilním platebním terminálem, takže nemusíte s řidičem chodit do jeho automobilu. Pokud jste vybrali možnost vyzvednutí zásilky ve výdejně Zásilkovna.cz, zaplatíte za zboží přímo na místě. Platba kartou na pobočkách Zásilkovna.cz není možná.

 

 

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 607 014 145
Po-Pá: 9:00-15:00h

E-mail:
info@getfashion.cz

O nás

Jsme internetový obchod se stylovým oblečením pro ženy i muže, který si zakládá na kvalitním zboží za příznivé ceny. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte z pohodlí svého domova. Navíc při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma. A to už se vyplatí!

Facebook

Hodnocení zákazníky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.