Možnosti platby

Na této stránce naleznete bližší informace k námi podporovaným platbám v našem internetovém obchodě. Pokud si nebudete s výběrem vhodné dopravy vědět rady, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku.

 

Dobírka - hotově:

Dobírka je dle nejnovějších statistik stále nejvyužívanější způsob platby v českých internetových obchodech. Zákazník je tak maximálně chráněn proti nepoctivým internetovým obchodům, které přijmou platbu a zboží již neodešlou. Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti DPD, kterému za balík zaplatíte v hotovosti. Pokud jste vybrali možnost vyzvednutí zásilky ve výdejně Zásilkovna.cz, zaplatíte za zboží přímo na místě a to pouze hotově.

 

Platba převodem na účet:

Po odeslání objednávky obdržíte emailem potvrzení objednávky, ve kterém je uvedeno naše číslo účtu, variabilní symbol a částku pro převod. Bankovní převod zpravidla trvá 1-2 pracovní dny. Následně Vám bude objednané zboží expedováno a o této skutečnosti budete informování emailem.

 

Dobírka - platba kartou:

Dobírka s možností platby kartou na místě řidiči se dle nejnovějších trendů přepravních společností stává stále více využívanější a komfortnějším způsobem platby za zboží v českých internetových obchodech. Zákazník je tak maximálně chráněn proti nepoctivým internetovým obchodům, které přijmou platbu a zboží již neodešlou. Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti DPD, kterému za balík zaplatíte platební kartou. Řidiči disponuji moderním mobilním platebním terminálem, takže nemusíte s řidičem chodit do jeho automobilu. Pokud jste vybrali možnost vyzvednutí zásilky ve výdejně Zásilkovna.cz, zaplatíte za zboží přímo na místě. Platba kartou na pobočkách Zásilkovna.cz není možná.

DPD dodávka