Možnosti platby

Na této stránce naleznete bližší informace k námi podporovaným platbám v našem internetovém obchodě. Pokud si nebudete s výběrem vhodné dopravy vědět rady, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku.

 

Dobírka - hotově:

Dobírka je dle nejnovějších statistik stále nejvyužívanější způsob platby v českých internetových obchodech. Zákazník je tak maximálně chráněn proti nepoctivým internetovým obchodům, které přijmou platbu a zboží již neodešlou. Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti DPD, kterému za balík zaplatíte v hotovosti. Pokud jste vybrali možnost vyzvednutí zásilky ve výdejně Zásilkovna.cz, zaplatíte za zboží přímo na místě a to pouze hotově.

 

Platba převodem na účet:

Po odeslání objednávky obdržíte emailem potvrzení objednávky, ve kterém je uvedeno naše číslo účtu, variabilní symbol a částku pro převod. Bankovní převod zpravidla trvá 1-2 pracovní dny. Následně Vám bude objednané zboží expedováno a o této skutečnosti budete informování emailem.

 

Dobírka - platba kartou:

Dobírka s možností platby kartou na místě řidiči se dle nejnovějších trendů přepravních společností stává stále více využívanější a komfortnějším způsobem platby za zboží v českých internetových obchodech. Zákazník je tak maximálně chráněn proti nepoctivým internetovým obchodům, které přijmou platbu a zboží již neodešlou. Pokud zvolíte tuto metodu platby, vyčkejte na příjezd řidiče přepravní společnosti DPD, kterému za balík zaplatíte platební kartou. Řidiči disponuji moderním mobilním platebním terminálem, takže nemusíte s řidičem chodit do jeho automobilu. Pokud jste vybrali možnost vyzvednutí zásilky ve výdejně Zásilkovna.cz, zaplatíte za zboží přímo na místě. Platba kartou na pobočkách Zásilkovna.cz není možná.

DPD dodávka

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.