Výdejní místa po celé ČR - Zásilkovna.cz

Pokud vám více vyhovuje převzetí objednaného zboží osobně, můžete využít služeb externích výdejních míst společnosti Zásilkovna.cz, která má širokou síť výdejen po celé ČR. Seznam výdejen najdete na stránkách provozovatele této služby. Stačí si při objednávce zvolit tento typ dopravy a my zajistíme, aby druhý pracovní den (při objednávce do 12:00) byla vaše zásilka připravena k vyzvednutí ve vámi zvoleném místě.

Jak si mohu poslat zásilku do Zásilkovny?
Postup je opravdu snadný. Objednejte si zboží v našem internetovém obchodě a jako způsob dodání vyberte osobní odběr na pobočkách Zásilkovna.cz a označte vámi zvolenou pobočku. Jakmile předáme vaši zásilku na podací místo Zásilkovna.cz, obdržíte emailem číselný kód a odkaz ke sledování pohybu zásilky. Snadno tak zjistíte, kde právě je.

Jak zjistím, že je moje zásilka připravená k vyzvednutí?
Zásilku si můžete na pobočce Zásilkovny vyzvednout ihned, jakmile obdržíte email nebo SMS s informací: „Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí“. Součástí emailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky, tzn. podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se do výdejny nejlépe dostanete. O aktuálním pohybu vaší zásilky se můžete také informovat na odkaze sledování zásilky zadáním tzv. ID čísla.

Co potřebuji pro vyzvednutí zásilky?
Jako základní údaj na výdejním místě Zásilkovna.cz uvádíte heslo zásilky. Toto heslo obdržíte zprávou (email nebo SMS) zároveň s informací, že je vaše zásilka připravena k vyzvednutí. Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky (zástupce se prokáže pouze heslem k zásilce).

Mohu si na Zásilkovně dané zboží zakoupit, případně objednat?
Zásilkovna.cz je přepravní společnost s vlastní sítí specializovaných výdejních míst. Pro e-shopy zabezpečuje pouze nejlevnější a nejrychlejší služby spojené s dopravou a osobním výdejem zásilek. ŽÁDNÉ ZBOŽÍ NEPRODÁVÁ ANI NEMÁ SKLADEM.

Mohu platit v Zásilkovně kartou?
Na pobočkách Uloženky nelze platit kartou.

Jak dlouho bude zásilka připravena k vyzvednutí?
Standardní doba uložení zásilky na Zásilkovně je 7 dnů od první výzvy k vyzvednutí (email nebo SMS). Pokud si nemůžete zásilku v uvedeném období vyzvednout, nebo zajistit zástupce pro vyzvednutí, můžete si samostatně nastavit prodloužení termínu uložení. Zásilku je možná zdarba prodloužit až na 21 dní.

Za jak dlouho od objednání bude zásilka připravena k výdeji?
Na pobočkách Zásilkovna.cz v ČR už do druhého pracovního dne ode dne předání zásilky na podací místo Zásilkovna.cz.

Mohu si zásilku prohlédnout nebo vyzkoušet před zaplacením?
Bohužel ne. Prohlídka zásilky na pobočce Zásilkovny není možná.

Na koho se obrátit v případě problému s doručením zásilky?
Můžete sledovat pohyb zásilky na webu Zásilkovna.cz v části Sledování zásilky. Pokud údaj v kartě zásilky nebude dle vás aktuální, kontaktujte infolinku Zásilkovny.cz 216 216 516, nebo emailem na info@zasilkovna.cz.

Jak postupovat, pokud je zásilka poškozena?
Pokud při přebírání zásilky zjistíte, že je zjevně poškozena, zásilku nepřebírejte a uvědomte o tomto ihned obsluhu pobočky. Obsluha s vámi na místě sepíše protokol (Zápis o škodě) a neprodleně s námi zahájí jednání o nápravě a dodání nového zboží. O průběhu uplatnění reklamace vás budeme průběžně informovat. Pokud po převzetí zásilky zjistíte, že nebyl poškozen obal, ale zboží je poškozeno, nefunkční, nebo neodpovídá objednávce, co nejdříve se obraťte na nás, jakožto svého dodavatele zboží.

Mohu na Zásilkovně objednávku zboží zrušit?
Objednávku je možné zrušit pouze u nás, jakožto dodavatele, kde jste si zboží objednali.